Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelárska Budova

Jansen Campus

Kancelárska Budova Budova je pozoruhodným novým prírastkom k panoramatu, ktorý spája priemyselnú zónu a staré mesto a má trojuholníkové tvary z tradičných šikmých striech Oberriet. Projekt integruje inovatívne technológie, obsahuje nové podrobnosti a materiály a spĺňa prísne švajčiarske „Minergie“ udržateľné stavebné normy. Fasáda je obložená temnou predpatinovanou perforovanou sieťou Rheinzink, ktorá evokuje hustotu tónov drevených budov v okolí. Prispôsobené pracovné priestory sú otvorené plány a geometria budovy sa rozdeľuje na pohľad na Rheintal.

Názov projektu : Jansen Campus, Meno dizajnérov : Davide Macullo Architects, Meno klienta : .

Jansen Campus Kancelárska Budova

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.