Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hračky

Minimals

Hračky Minimálne sú rozkošné línie modulárnych zvierat charakterizované použitím primárnej farebnej palety a geometrických tvarov. Názov je odvodený od slova „minimalizmus“ a kontrakcia „mini-zvierat“. Určite sú určené na odhalenie podstaty detstva odstránením všetkých nepodstatných foriem, funkcií a konceptov. Spoločne vytvárajú pantone farieb, zvierat, oblečenia a archetypov a povzbudzujú ľudí, aby si vybrali charakter, s ktorým sa identifikujú.

Názov projektu : Minimals, Meno dizajnérov : Sebastián Burga, Meno klienta : Minimals.

Minimals Hračky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.