Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Systém Signalizácie Bicyklov

Reggal Originals

Systém Signalizácie Bicyklov Reggal Originals je prototyp koncepcie signalizačného dizajnu, ktorý cyklistom pomáha ukázať svoj smerový zámer ostatným motoristom. Prototyp je navrhnutý tak, aby motoristi videli zo všetkých strán. Produkt je schopný dosiahnuť dvoma spôsobmi: prednou a zadnou. Najdôležitejšie zo všetkého je, že musí byť integrovaný do jedného systému. Preto musí mať produkt prvotriedny pocit, ktorý sa hladko zmestí do bicykla bez vyčnievajúcich predmetov. Predné signalizačné svetlá sa vytvárajú pomocou LED svetiel, ktoré by pekne sedeli do drážok kovového krúžku.

Názov projektu : Reggal Originals, Meno dizajnérov : Tay Meng Kiat Nicholas, Meno klienta : .

Reggal Originals Systém Signalizácie Bicyklov

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.