Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl S Nastaviteľnou Doskou

Dining table and beyond

Stôl S Nastaviteľnou Doskou Táto tabuľka má schopnosť prispôsobiť svoj povrch rôznym tvarom, materiálom, textúram a farbám. Na rozdiel od bežného stola, ktorého stolová doska slúži ako pevný povrch pre servírovacie príslušenstvo (taniere, servírovacie taniere atď.), Komponenty tejto tabuľky pôsobia ako povrch aj ako servírovacie príslušenstvo. Tieto doplnky môžu byť zložené z rôznych tvarovaných a veľkostí komponentov v závislosti od požadovaných potrieb stravovania. Tento jedinečný a inovatívny dizajn premení tradičný jedálenský stôl na dynamický stredobod vďaka jeho neustálemu usporiadaniu zakrivených doplnkov.

Názov projektu : Dining table and beyond, Meno dizajnérov : Athanasia Leivaditou, Meno klienta : Studio NL.

Dining table and beyond Stôl S Nastaviteľnou Doskou

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.