Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Renovácia

Apartment in Athens

Renovácia Tento byt na prízemí, zasadený za zrelú sviežu záhradu, bol úplne vypitvaný a transformovaný do tohto moderného prostredia. V byte s rozmermi 85 m. Sa nachádzajú moderné architektonické prvky, použitie prírodných materiálov (ako je travertín a drevo), výrazná sivá farba v kontraste s bielou, zmäknutá prirodzeným svetlom a zvýraznená skrytým a exponovaným LED osvetlením, ako aj priemyselne. inšpirované konštrukčné prvky. Vrchol domu je tvorený zakriveným kuchynským stropom, ktorý začína za nástennou skrinkou a končí ako knižnica.

Názov projektu : Apartment in Athens, Meno dizajnérov : Athanasia Leivaditou, Meno klienta : Studio NL.

Apartment in Athens Renovácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.