Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bistro

Ubon

Bistro Ubon je thajské bistro, ktoré sa nachádza v centre mesta Kuvajt. Má výhľad na ulicu Fahad Al Salim, ulicu, ktorá sa dobre rešpektuje, pretože je to obchod v minulosti. Vesmírny program tohto bistra vyžaduje efektívny dizajn pre všetky kuchynské, skladovacie a toaletné priestory; čo umožňuje priestranný jedálenský kút. Aby sa to dosiahlo, interiér funguje harmonickým spôsobom s existujúcimi štruktúrnymi prvkami.

Názov projektu : Ubon, Meno dizajnérov : Rashed Alfoudari, Meno klienta : .

Ubon Bistro

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.