Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Paravent

Positive and Negative

Paravent Je to produkt, ktorý slúži súčasne ako funkcia a krása, okorenený nádychom kultúry a koreňov. „Pozitívny a negatívny“ paravant slúži ako nastaviteľná a mobilná bariéra v oblasti súkromia, ktorá nevyčnieva alebo neporušuje priestor. Islamský motív dáva čipkovaný efekt, ktorý je odpočítaný a naopak od materiálu Corian / Resin. Podobne ako jin-jang, vždy je v dobrom vždy niečo dobré a v dobrom vždy trochu zlé. Keď slnko zapadá na „pozitívny a negatívny“, je to skutočne jeho žiarivý moment a geometrické tiene maľujú miestnosť.

Názov projektu : Positive and Negative , Meno dizajnérov : Mona Hussein Design House, Meno klienta : .

Positive and Negative  Paravent

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.