Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rastúca Lampa

BB Little Garden

Rastúca Lampa Tento projekt navrhuje podporiť toto nové použitie, ktoré poskytuje plnší zmyslový zážitok z varenia. BB Little garden je sálavá rastúca lampa, ktorá chce znovu navštíviť miesto aromatických rastlín vo vnútri kuchyne. Je to zväzok s jasnými čiarami ako skutočný minimalistický objekt. Elegantný dizajn bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa prispôsobil rôznym vnútorným prostrediam a dal kuchyni osobitnú poznámku. BB Malá záhrada je rámec pre rastliny, jej čistá línia ich zväčšuje a nenarúša čítanie.

Názov projektu : BB Little Garden, Meno dizajnérov : Martouzet François-Xavier, Meno klienta : Hall Design.

BB Little Garden Rastúca Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.