Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kupola

Easy Domes

Kupola Dizajn a štruktúra Easy Domes je Icosahedron, tu rezom vrcholov a transformovaný na 21 drevených profilov. Dizajn, interiér, farebné materiály a celková implementácia do okolia, konštrukcie a trvalo udržateľných požiadaviek ponúkajú interiérové usporiadanie pre široké spektrum používateľov. Tento koncept je príťažlivý pre ekologické budovy, staviteľov domov a trvalo udržateľný život. Môže byť postavený vo všetkých klimatických zónach a odolný voči zemetraseniu a hurikánu.

Názov projektu : Easy Domes, Meno dizajnérov : KT Architects, Meno klienta : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Kupola

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.