Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plne Automatický Kávovar

Tesera

Plne Automatický Kávovar Plne automatická Tesera zjednodušuje proces prípravy čaju a nastavuje atmosféru na prípravu čaju. Sypaný čaj sa plní do špeciálnych nádob, v ktorých je možné individuálne upraviť dobu varenia, teplotu vody a množstvo čaju. Stroj rozpozná tieto nastavenia a dokonale pripraví dokonalý čaj úplne automaticky v priehľadnej sklenenej komore. Po vyliatí čaju sa uskutoční automatický proces čistenia. Integrovaný zásobník je možné vybrať na servírovanie a použiť ho aj ako malý sporák. Bez ohľadu na to, či ide o šálku alebo kvetináč, váš čaj je dokonalý.

Názov projektu : Tesera, Meno dizajnérov : Tobias Gehring, Meno klienta : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Plne Automatický Kávovar

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.