Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejná Doprava

Azur: Montreal Metro Cars

Verejná Doprava Dizajn nových Montreal Metro Cars si cení silnú väzbu, ktorá existuje medzi Montrealmi a ich podzemným podzemným systémom. Nové automobily Montrealu, ktoré sú iba efektívnym spôsobom dopravy, poskytujú mestu aj jeho obyvateľom prostriedky na zlepšenie kvality života v nadchádzajúcich rokoch. Nesie Montrealskú auru tvorivej energie, poskytuje zdroj pýchy, zaisťuje väčšiu súdržnosť, intuitivitu a použiteľnosť v rámci služby a prispieva k miestnej a globálnej udržateľnosti.

Názov projektu : Azur: Montreal Metro Cars, Meno dizajnérov : Labbe Designers, Meno klienta : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars Verejná Doprava

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.