Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zdravotné Stredisko

Neo Derm The Center

Zdravotné Stredisko Je navrhnutý tak, aby rezonoval s témou línií, a zvýraznenie limetovej farby je dostatočné na to, aby preukázalo stručnosť a energický dizajn tohto konkrétneho centra starostlivosti o pleť. V bielych stropoch prebiehajú lúče bielych čarodejných línií a dynamicky sa rozširujú do okolitého priestoru. Relaxačná zóna priľahlá k recepcii je nastavená na limetkový, lipový farebný odtieň od nábytku po koberec, ktorý zdôrazňuje mladú a omladenú esenciu značky prehľadom prístavu Victoria.

Názov projektu : Neo Derm The Center, Meno dizajnérov : Danny Chan, Meno klienta : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Zdravotné Stredisko

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.