Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Oblečenie

Bamboo lattice

Oblečenie Vo Vietname vidíme techniku bambusovej mriežky v mnohých výrobkoch, ako sú člny, nábytok, kuracie klietky, lucerny ... Bambusová mriežka je silná, lacná a ľahko vyrobiteľná. Mojou víziou je vytvoriť módne oblečenie, ktoré je vzrušujúce a elegantné, sofistikované a očarujúce. Tento detail z bambusovej mriežky som použil na niektoré z módy prevedením surovej, tvrdej pravidelnej mriežky na mäkký materiál. Moje návrhy kombinujú tradíciu s modernou formou, tvrdosťou mriežky a jemnosťou piesku jemných tkanín. Zameriavam sa na formu a detaily, ktoré nositeľovi prinášajú šarm a ženskosť.

Názov projektu : Bamboo lattice , Meno dizajnérov : Do Thanh Xuan, Meno klienta : Sea of Love.

Bamboo lattice  Oblečenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.