Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prepravný Obal

The Cube

Prepravný Obal Náš podpisový produkt The Cube je systém otvorenej architektúry, ktorý predstavuje patentovanú rušivú technológiu v obalovom priemysle; Je to jediné trhové riešenie navrhnuté tak, aby prešlo od nakladania produktov na konci výrobnej linky výrobcov, po dodávkové vozíky a priamo k predajcom alebo distribútorom mnohých rôznych priemyselných odvetví, čím sa znížia náklady na balenie a eliminujú sa vrstvy nákladov. , Bol to prvý návrh obalu, ktorý splnil smernice o testovaní životného prostredia a ISTA od spoločnosti Walmart.

Názov projektu : The Cube, Meno dizajnérov : Luis Felipe Rego, Meno klienta : Smart Packaging Systems.

The Cube Prepravný Obal

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.