Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajnové Štúdio S Galériou

PARADOX HOUSE

Dizajnové Štúdio S Galériou Štúdio Paradox House, ktoré je medzistupňou skladov, ktoré sa stalo elegantným multimediálnym dizajnovým štúdiom, nájde perfektnú rovnováhu medzi funkčnosťou a štýlom a zároveň odráža jedinečný vkus a spôsob života svojho majiteľa. Vytvorilo nápadné multimediálne dizajnérske štúdio s čistými, uhlovými čiarami, ktoré na medziposchodí predstavuje výraznú žlto-farebnú sklenenú škatuľu. Geometrické tvary a línie sú moderné a úžasné, ale vkusne robia, aby zabezpečili jedinečný pracovný priestor.

Názov projektu : PARADOX HOUSE, Meno dizajnérov : Catherine Cheung, Meno klienta : .

PARADOX HOUSE Dizajnové Štúdio S Galériou

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.