Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koncept Firemnej Architektúry

ajando Next Level C R M

Koncept Firemnej Architektúry Koncept ajando Loft: Informácie sú stavebným materiálom nášho vesmíru. V prístavnom okrese Mannheim v Nemecku sa vytvoril veľmi nezvyčajný loft. Kompletný tím Ajando tu bude bývať a pracovať od januára 2013. Za koncepciou firemnej architektúry podkrovia stojí architekt Peter Stasek a kancelária architekta loftwerk umiestnená v Karlsruhe. Inšpirovalo sa to kvantovou fyzikou Wheelera, architektúrou Josefa M. Hoffmanna a samozrejme aj informačnou odbornosťou ajanda: „Informácie dokážu svet obísť“. Text bezplatnej novinárky Ilony Koglinovej

Názov projektu : ajando Next Level C R M, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Koncept Firemnej Architektúry

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.