Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kódová Nálepka Qr

Marketplace on the Move

Kódová Nálepka Qr Nový spôsob, ako predať svoje auto všade! Iba na adrese www.krungsriautomarketplace.com, kde môžete uverejniť príspevok na predaj svojho automobilu, vyrobíme nálepku QR Code na základe jedinečnej webovej adresy vášho uvedeného vozidla. Vybraný dizajn nálepky sa potom doručí na vaše miesto, aby ste na svoje auto mohli nalepiť nálepku! !! Pre kupujúceho stačí naskenovať QR kód, ktorý vidíte na parkovisku predávajúceho v obchodných domoch, kaviarňach, budovách atď. Okamžitý prístup k detailom vozidla. Zavolajte na predajcu a prezrite si ho. Všetko sa zrazu stalo na mieste, kde ste obaja !!!

Názov projektu : Marketplace on the Move, Meno dizajnérov : Krungsri Auto, Meno klienta : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move Kódová Nálepka Qr

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.