Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

cocktail

Stôl Dizajn je čierny koktailový stôl so zaujímavými tieňmi, ktoré odohrávajú čiernu farbu stola. Je to nadčasový dizajn, ktorý sa zmestí do mnohých štýlov. Artefakty sa môžu zobraziť na rôznych úrovniach nižšie, aby sa zmenil vzhľad tabuľky a zároveň sa udržala jasná horná časť stola. Stôl je KD hotovosť a prevedenie: kupujte, prineste domov a ľahko si ich môže zostaviť ktokoľvek. Dizajn je krásny, zaujímavý na pohľad, ale nie rušivý. Stoly na kokteily sú zvyčajne v centre činnosti, ale nemali by sa stať stredobodom pozornosti - táto tabuľka to len dosahuje

Názov projektu : cocktail, Meno dizajnérov : Mario J Lotti, Meno klienta : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.