Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Riad

MiMì

Riad Mimoriadny jednoduchý dizajn s čisto rezanou geometriou odhaľuje veľkú jednoduchosť použitia. Rukoväte esenciálneho ale uzlového tvaru vynikajú oproti matnému šedému tlakovému hliníkovému telu a zaisťujú pevnú priľnavosť, aj keď sú mokré alebo mastné. Jediný nakreslený oceľový náčrt zabavujúci nepriľnavý riad nepotrebuje ďalšie spoje. Elastická kovová flexibilita sa využíva na príjemné uchopenie: pri stlačení držadlá ľahko zmenia svoj tvar a prispôsobia sa chyteniu každého používateľa. Jeho rukoväť s napnutým drôtom tiež modifikuje jeho tvar. Minimálny dizajn prispieva k zlepšeniu ergonómie .:: Bez materiálov dokáže urobiť viac a ešte lepšie:

Názov projektu : MiMì, Meno dizajnérov : Gian Piero Giovannini, Meno klienta : urge design.

MiMì Riad

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.