Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl, Stoličky

Hoek af

Stôl, Stoličky „Hoek af“ doslovne preložené do angličtiny znamená „chýba roh“, ale keď poviete, že niekto minie roh v holandčine, znamená to, že je trochu šialený. O týchto slovách som premýšľal, keď som myslel na priateľa, ktorý „chýba roh“, takže mi bolo zrejmé, že hoci mu chýba roh, je skutočne zaujímavejší. A potom ma to zasiahlo, ak si vezmete štvorec a vyrežete roh, vytvoria sa dva nové rohy, čo znamená, že namiesto straty niečoho sa niečo vyhrá. Každý kúsok „hoek af“ stratil roh, ale vyhral dva rohy a dve nohy.

Názov projektu : Hoek af, Meno dizajnérov : David Hoppenbrouwers, Meno klienta : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Stôl, Stoličky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.