Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

dog-commode

Komoda Táto komoda je externe podobná psovi. Je to veľmi radostné, ale zároveň veľmi funkčné. Vo vnútri tejto komody je trinásť boxov rôznej veľkosti. Táto komoda pozostáva z troch samostatných častí, ktoré sú navzájom spojené a vytvárajú jednu jedinečnú vec. Pôvodné nohy dávajú ilúziu stojaceho psa.

Názov projektu : dog-commode, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

dog-commode Komoda

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.