Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bezdrôtový Reproduktor

Saxound

Bezdrôtový Reproduktor Saxound je jedinečný koncept inšpirovaný niektorými z popredných rečníkov na svete. Ide o spojenie najlepších inovácií, ktoré sa dosiahli už pred niekoľkými rokmi, so zmesou vlastných inovácií, vďaka čomu je pre spoločnosť úplne novým zážitkom. Ľudia. Jadrom Saxound sú valcové tvary a závity. Rozmery Saxounda sú inšpirované pravidelným kompaktným diskom s priemerom 13 centimetrov a výškou 9,5 centimetra, ktorý sa dá posunúť jednou rukou. Pozostávajú z dvoch 1 „Výškové reproduktory, dva 2“ stredné ovládače a basový radiátor usporiadané v takom malom tvare.

Názov projektu : Saxound, Meno dizajnérov : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Meno klienta : Design Under Garage.

Saxound Bezdrôtový Reproduktor

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.