Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prenosné Puzdro Na Batériu

Parallel

Prenosné Puzdro Na Batériu Rovnako ako iPhone 5, Parallel je nastavený tak, aby prinútil zákazníkov so super bankou batérií 2 500 mAh - to je neuveriteľných 1,7-násobná životnosť. To je veľmi výhodné pre spotrebiteľov, ktorí sú stále na cestách a plne využívajú možnosti iPhone. Paralelná je odnímateľná batéria s doplnkovým tvrdým polykarbonátom. Keď je potrebné viac energie, zapnite. Odstráňte, aby sa hmotnosť odľahčila. Je navrhnutý tak, aby sa dobre zmestil do vašich rúk. So vstavaným káblom blesku a 5 ochrannými puzdrami zodpovedajúcimi rovnakej farbe má rovnakú dĺžku ako iPhone 5.

Názov projektu : Parallel, Meno dizajnérov : Appcessory Pte Ltd, Meno klienta : Gosh!.

Parallel Prenosné Puzdro Na Batériu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.