Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Maloobchodný Dizajn Interiéru

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Maloobchodný Dizajn Interiéru Klient hľadá kreatívny dizajn, ktorý dobre reprezentuje značku. Názov „Hiveometrický“ je tvorený dvoma slovami „úľ“ a „geometrický“, ktoré jednoducho rozprávajú hlavný koncept a vizualizujú dizajn. Dizajn je inšpirovaný hrdinským produktom značky, voštinovým elektrickým sporákom. Je navrhnutý ako zoskupenie voštín, prvky steny a stropu v elegantných povrchoch plynule spájajú a vzájomne pôsobia na zložité geometrické tvary. Čiary sú jemné a čisté a výsledkom je elegantný moderný vzhľad, ktorý symbolizuje nekonečnú fantáziu a kreativitu.

Názov projektu : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Meno dizajnérov : Alain Wong, Meno klienta : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Maloobchodný Dizajn Interiéru

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.