Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Záhrada

Tiger Glen Garden

Záhrada Záhrada Tiger Glen je kontemplačná záhrada postavená v novom krídle Johnson Museum of Art. Inšpiruje sa čínskym podobenstvom, ktoré sa volá Traja smiech tigra, v ktorom traja muži prekonali svoje sektárske rozdiely a našli jednotu priateľstva. Záhrada bola navrhnutá v japonskom štýle s názvom karesansui, v ktorej sa vytvára obraz prírody s usporiadaním kameňov.

Názov projektu : Tiger Glen Garden, Meno dizajnérov : Marc Peter Keane, Meno klienta : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Záhrada

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.