Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Iwan Residence

Bytový Dom Tento projekt je luxusnou rezidenčnou rezidenciou, ktorú vlastní klient s obrovskou láskavosťou k špičkovým súčasným dizajnom, ale zároveň s hlbokou láskou k očarujúcemu islamskému duchu. Bola to šanca na uskutočnenie dlho žiaduceho cieľa a ašpirácie spojiť tieto dva diverzifikované štýly a zachovať neinhibovaný zmysel a povedomie o fúzii medzi týmito témami. Je to skôr ako prelínanie rôznych svetov, ideológií a období - vedecké fikcie mentálnych obrazov 1000-ročného historického paláca, ktorý prechádza obrovskou tvárou do 21. futuristickej aury.

Názov projektu : Iwan Residence, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Bytový Dom

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.