Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Programátor Tachografov

Optimo

Programátor Tachografov Optimo je priekopnícky produkt s dotykovou obrazovkou na programovanie a kalibráciu všetkých digitálnych tachografov namontovaných na úžitkových vozidlách. Optimo sa zameriava na rýchlosť a jednoduchosť použitia a kombinuje bezdrôtovú komunikáciu, údaje o aplikácii produktov a množstvo rôznych pripojení snímačov do prenosného zariadenia pre použitie v kabíne vozidla a dielni. Navrhnuté pre optimálnu ergonómiu a flexibilné polohovanie. Jeho rozhranie riadené úlohami a inovatívny hardvér dramaticky zlepšujú užívateľský zážitok a programujú tachografy do budúcnosti.

Názov projektu : Optimo, Meno dizajnérov : LA Design , Meno klienta : Stoneridge.

Optimo Programátor Tachografov

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.