Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

YO

Kreslo YO sa riadi ergonomickými princípmi pohodlného sedenia a čisto geometrickými čiarami, ktoré abstraktne tvoria písmená „YO“. Vytvára kontrast medzi masívnou „mužskou“ drevenou konštrukciou a ľahkou, priehľadnou „ženskou“ kompozitnou látkou sedadla a operadla vyrobenou zo 100% recyklovaného materiálu. Napätie látky sa dosiahne pretkaním vlákien (tzv. Korzet). Spoločenská stolička je doplnená stoličkou, ktorá sa po otočení o 90 ° stane bočným stolom. Široká škála farebných možností im umožňuje ľahko zapadnúť do interiérov rôznych štýlov.

Názov projektu : YO, Meno dizajnérov : Rok Avsec, Meno klienta : ROPOT.

YO Kreslo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.