Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vnútorné Osvetlenie

Jordan Apotheke

Vnútorné Osvetlenie Funkčné svietidlá, ktoré podporujú výraznú architektúru interiéru lekárne, sú nenápadné v ich vzhľade a namiesto dizajnu svietidiel upozorňujú na svoj účinok svetla. Svietidlá pre základné osvetlenie sú integrované v závesných svietidlách, ktoré sledujú tvar nábytku, alebo sú namontované po stranách zaveseného stropu, pričom ho udržiavajú čo najďalej od stropov. Používatelia sa tak môžu zamerať na stopu svetla vedúcu lekárňou, pozostávajúcu z dlaždíc s podsvietením RGB-LED, ktoré zodpovedajú farbe podobne dynamicky podsvietených počítadiel.

Názov projektu : Jordan Apotheke, Meno dizajnérov : Conceptlicht GmbH, Meno klienta : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Vnútorné Osvetlenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.