Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Flexibilná Kancelária

Suivez le guide

Flexibilná Kancelária Tento koncept bol navrhnutý pre súťaž návrhov, ktorú usporiadala provincia Západné Flámsko. Úlohou bolo vyplniť veľký prázdny priestor, ktorý je uprostred niekoľkých kancelárií, nábytkom, v ktorom sa používatelia mohli zhromažďovať. Sprievodca Suivez le je séria siedmich zväzkov preglejky, ktoré umožňujú používateľovi vykonávať ďalšiu činnosť. Môžu ľahko zmeniť umiestnenie každej krabice podľa funkcie, ktorú potrebujú. Príručka „Suivez-le-guide“ je v rozpore s konvenciami v oblasti kancelárskeho nábytku. Je to reakcia na dopyt po iných spôsoboch práce a komunikácie.

Názov projektu : Suivez le guide, Meno dizajnérov : Five Am, Meno klienta : Five AM.

Suivez le guide Flexibilná Kancelária

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.