Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vizuálna Identita

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuálna Identita Le Coffret je očarujúci dizajnový penzión v centre Valle d'Aosta. Projekt bol koncipovaný v absolútnom rešpektovaní autentického štýlu: preto kamenné steny, drevené trámy a starožitný nábytok. Kruh symbolizujúci oblohu nad trojuholníkom predstavujúcim horu, v ktorej sa nachádza B & B, od myšlienky výstupu človeka na oblohu. Písmo Onciale revidované v modernej verzii s cieľom pamätať na keltské pôvody údolia správne vyvažuje a podporuje silný a dôležitý symbol, ktorým sa nakoniec získa logo, ktoré je ľahko identifikovateľné a ľahko upúta pozornosť.

Názov projektu : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Meno dizajnérov : Laura Ferrario, Meno klienta : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Vizuálna Identita

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.