Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom, Maloobchod, Kníhkupectvo

World Kids Books

Showroom, Maloobchod, Kníhkupectvo RED BOX ID, inšpirovaný miestnou spoločnosťou na vytvorenie udržateľného, plne funkčného kníhkupectva s malým rozmerom, použil koncepciu „otvorenej knihy“ na navrhnutie úplne nového maloobchodného zážitku, ktorý podporuje miestnu komunitu. World Kids Books sa nachádza v kanadskom Vancouveri a je showroom ako prvý, druhý v kníhkupectve a tretí v internetovom obchode. Odvážny kontrast, symetria, rytmus a pop farebnosť priťahujú ľudí a vytvárajú dynamický a zábavný priestor. Je to vynikajúci príklad toho, ako je možné obchodným nápadom vylepšiť dizajn interiéru.

Názov projektu : World Kids Books, Meno dizajnérov : Maria Drugoveiko, Meno klienta : World Kids Books.

World Kids Books Showroom, Maloobchod, Kníhkupectvo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.