Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pripojiteľný Výkyvný Stôl

Ergo-table for bed

Pripojiteľný Výkyvný Stôl Stôl sa môže otáčať v určitom uhle, aby sa zmestil pod lôžko / priehradku, aby sa maximalizoval priestor a použiteľným spôsobom sa otvára. Je schopný mať málo otočných funkcií, ktoré sú na 2 rovinách, aby sa pre používateľa ľahko pohybovali. Môže pomôcť vyriešiť potenciálny problém pri umiestnení prenosného počítača alebo podobných zariadení priamo na posteľ, ktorá zachytáva prúdenie vzduchu. Z ergonomického hľadiska umožňuje stôl Swing užívateľovi mať správnu montážnu plochu, aby sa predišlo jeho zatlačeniu do lona používateľa. Keď je telo na preferovanej pozícii, stolík sa k nemu otočí a ľahko udržuje pohodlie. Používanie stola je tiež priateľské k postihnutiu.

Názov projektu : Ergo-table for bed, Meno dizajnérov : Ivan Paul B. Abanilla, Meno klienta : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Pripojiteľný Výkyvný Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.