Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Elektrickej Zásuvky

Easy Socket

Dizajn Elektrickej Zásuvky Základom tejto záležitosti sú zdravotne postihnutí, starší, dočasne zdravotne postihnutí a tiež zdraví ľudia. Mojou cieľovou skupinou však boli tí, ktorí nemajú ruky, ruky, prsty alebo dočasne postihnuté osoby, a to tí, ktorí nie sú schopní normálne používať ( klasický) zásuvka a zástrčka.Tento dizajn zásuvky do zariadenia, ktoré môže ľahko použiť moje cieľové publikum pomocou lakťa, okraja rúk, prstov na päte, päty a ramena, ako sú tieto z môjho cieľového publika. Snažil som sa vytvoriť „univerzálny“ design ".

Názov projektu : Easy Socket, Meno dizajnérov : Akin Kayiket, Meno klienta : .

Easy Socket Dizajn Elektrickej Zásuvky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.