Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Hitotaba

Lampa Navrhol Shinn Asano s pozadím v grafickom dizajne, Sen je 6-dielna zbierka oceľového nábytku, ktorá premieňa 2D čiary na 3D formy. Každá časť vrátane „lampy hitotaba“ bola vytvorená s líniami, ktoré minimalizujú nadbytočné množstvo na vyjadrenie formy a funkčnosti v rôznych aplikáciách, inšpirované jedinečnými zdrojmi, ako sú tradičné japonské remeslá a vzory. Lampa Hitotaba je inšpirovaná scénickým pohľadom na japonskú krajinu, kde sa zväzky ryžovej slamy po zbere zavesia nadol a vysušia.

Názov projektu : Hitotaba, Meno dizajnérov : Shinn Asano, Meno klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.