Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

100 Bites Dessert

Reštaurácia Uhryznúť ako motív dizajnu, grafické portréty, modely zubov, vizuály hlavy celebrít - to všetko sú kľúčové prvky, ktoré stimulujú chuťové poháriky každého zákazníka. Od ozdobného hnedého a bieleho grafického stropu po bielu super grafickú stenu, až po elegantne usporiadanú zobrazovaciu stenu produktu, spolu so 100 ikonami hryzenia, ktoré predstavujú rôzne desaťročia, zmätená bohatá čierna humorná aróma.

Názov projektu : 100 Bites Dessert, Meno dizajnérov : Danny Chan, Meno klienta : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Reštaurácia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.