Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajová Súprava

Wavy

Čajová Súprava Inšpirovaná travertínovou terasou v prírode, čajový set Wavy vám prinesie jedinečný čajový zážitok. Inovatívne rukoväte sú vyvinuté tak, aby pohodlne padli do vašich rúk. Zasunutím pohára do dlaní zistíte, že sa rozvíja ako lekno a vedie vás do chvíle pokoja.

Názov projektu : Wavy, Meno dizajnérov : Patricia Sheung Ying Wong, Meno klienta : Patricia Wong.

Wavy Čajová Súprava

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.