Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Skriňa

Shanghai

Multifunkčná Skriňa „Šanghaj“ multifunkčný šatník. Vzor fasády a lakonický tvar pôsobia ako „dekoratívna stena“, čo umožňuje vnímať šatník ako dekoratívny prvok. Systém „all inclusive“: zahŕňa úložné priestory rôzneho objemu; vstavané nočné stolíky, ktoré sú súčasťou čelnej strany šatníka, sa otvárajú a zatvárajú jedným čelným zatlačením; 2 vstavané nočné svietidlá skryté pod vynikajúcim objemom na oboch stranách postele. Hlavná časť skrinky je vyrobená z drobného dreveného kusu. Skladá sa z 1500 kusov kemp a 4500 kusov bieleného dubu.

Názov projektu : Shanghai, Meno dizajnérov : Julia Subbotina, Meno klienta : Julia Subbotina.

Shanghai Multifunkčná Skriňa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.