Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

ADJUSTABLE

Lampa Naše žiarovky reagujú na konkrétne potreby, sú zároveň všestranné a interaktívne a idú ďaleko za rutinu zapínania a vypínania. Tieto žiarovky sa hodia do celého sveta nuancie a jasnosti, aj keď do širokého spektra okolitých prostredí a situačných potenciálov až do bodu, ktorý umožňuje prispôsobenie sa nálade. Táto línia dizajnu zahŕňa vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre charizmatický produkt, aj keď avantgardný duch a inovatívny dizajn, pričom predstavujú prielom pre novinky. Môžeme s vami zdieľať tieto dojmy?

Názov projektu : ADJUSTABLE, Meno dizajnérov : E. ROTA JOVANI, Meno klienta : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.