Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

ADJUSTABLE

Lampa Naše žiarovky reagujú na konkrétne potreby, sú zároveň všestranné a interaktívne a idú ďaleko za rutinu zapínania a vypínania. Tieto žiarovky sa hodia do celého sveta nuancie a jasnosti, aj keď do širokého spektra okolitých prostredí a situačných potenciálov až do bodu, ktorý umožňuje prispôsobenie sa nálade. Táto línia dizajnu zahŕňa vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre charizmatický produkt, aj keď avantgardný duch a inovatívny dizajn, pričom predstavujú prielom pre novinky. Môžeme s vami zdieľať tieto dojmy?

Názov projektu : ADJUSTABLE, Meno dizajnérov : E. ROTA JOVANI, Meno klienta : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.