Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Transformovateľná Platforma

Space Generator

Transformovateľná Platforma Generátor priestoru predstavuje pole výškovo nastaviteľných modulových buniek. Podľa vopred určeného programu bunky modulu idú nahor a nadol a transformujú plochú platformu do trojrozmerného usporiadania na rozdelenej úrovni s rôznymi funkčnými účelmi. Týmto spôsobom je možné tú istú platformu rýchlo transformovať na požadovaný scenár v danom okamihu bez ďalších nákladov alebo času, stať sa prezentačným priestorom, priestorom pre publikum, priestorom pre voľný čas, umeleckým objektom alebo čokoľvek, čo si vieme predstaviť.

Názov projektu : Space Generator, Meno dizajnérov : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Meno klienta : ARCHITIME.

Space Generator Transformovateľná Platforma

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.