Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Počítačová Myš

Snowball

Počítačová Myš Snehová guľa je navrhnutá tak, aby fungovala opačne, pokiaľ ide o bežné používanie myši. Zariadenie má jednoduchý, ale pútavý formulár doplnený o jedinečnú veliteľskú jednotku, ktorú je možné prispôsobiť alternatívnymi farbami skrinky aj veliteľskej jednotky aj rôznymi funkciami, z ktorých má úžitok dizajn a pracovný princíp. Vďaka zabudovanému vnútornému systému, ktorý obsahuje dva optické sledovače, sa snehové guľky sledujú v dvoch kolmých rovinách. Táto možnosť uvoľňuje použitie a úplne prispôsobuje používateľské prostredie.

Názov projektu : Snowball, Meno dizajnérov : Hakan Orel, Meno klienta : .

Snowball Počítačová Myš

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.