Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vianočné Prianie

Season´s Greetings

Vianočné Prianie Papier je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá svojou mäkkosťou pôsobí príjemne a zvýrazňuje spojenie s módou. Jasný a štylistický dizajn karty zdôrazňuje identitu spoločnosti CBR ako vedúcej spoločnosti v oblasti moderného oblečenia pre ženy. Rudolf soby s červeným nosom kombinuje podnikanie a Vianoce: Na prvý pohľad sa jeho parohy nezmenia, iba druhý pohľad ukazuje malú zmenu vešiaka. Okrem tohto detailu je to práve šál, ktorý odhaľuje charakter módnej spoločnosti.

Názov projektu : Season´s Greetings, Meno dizajnérov : Jens Lattke, Meno klienta : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Vianočné Prianie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.