Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Z Morských Plodov

PURE

Balenie Z Morských Plodov Koncept tohto nového produktu je „bez“. Zjednodušene povedané, vytvorili sme nezvyčajne uvoľnený dizajn. Typicky pre konzervované morské plody sú tmavé a preplnené obaly, náš dizajn je „bez akýchkoľvek“ optických predradníkov. Na druhej strane je tento sortiment určený aj pre alergikov a ľudí citlivých na potraviny. Tak to vyzerá takmer úmyselne nejaký druh lekárstva. Predaj sa začal v januári 2013 a je mimoriadne úspešný. Spätná väzba maloobchodného podniku je: Čakali sme veľmi dlho na dobre vyzerajúci a premyslený koncept. Zákazník to bude milovať.

Názov projektu : PURE, Meno dizajnérov : Bettina Gabriel, Meno klienta : gabriel design team – Hamburg.

PURE Balenie Z Morských Plodov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.