Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interaktívne

MinYen Hsieh Portfolio

Interaktívne MinYen Hsieh je ocenený interaktívny dizajnér a kreatívny technológ so zameraním na vizuálny / interakčný dizajn pre rôzne platformy, ktoré v súčasnosti sídlia v New Yorku. Mám sklon pracovať na sérii prieskumných myšlienok a konceptov, ktoré majú rôznu dĺžku trvania a význam. Moje diela odrážajú moje koncepcie rôznymi interaktívnymi spôsobmi rozprávania príbehov. Keď používatelia prechádzajú mojím interaktívnym svetom, uvedomia si koncept Im rozprávanie a vytvárajú svoje vlastné príbehy a spomienky.

Názov projektu : MinYen Hsieh Portfolio, Meno dizajnérov : MinYen Hsieh, Meno klienta : .

MinYen Hsieh Portfolio Interaktívne

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.