Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interakčná Tabuľka

paintable

Interakčná Tabuľka Paintable je multifunkčný stôl pre každého, môže to byť obyčajný stôl, kresliaci stôl alebo hudobný nástroj. Môžete použiť rôzne druhy farieb, aby ste maľovali na povrch stola a vytvorili hudbu so svojimi priateľmi alebo rodinou a povrch prenesie kreslenie do melódie pomocou farebných senzorov. Existujú dva spôsoby kreslenia, kreatívne kreslenie a kreslenie hudobných poznámok. Deti môžu kresliť čokoľvek, čo chcú, aby vytvorili náhodnú hudbu, alebo použiť pravidlo, ktoré navrhujeme, aby vyplnili farbu na konkrétnej pozícii, aby urobili riekanie v škôlke.

Názov projektu : paintable, Meno dizajnérov : Nien-Fu Chen, Meno klienta : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable Interakčná Tabuľka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.