Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedáleň A Práca

Eatime Space

Jedáleň A Práca Všetci ľudia majú nárok na spojenie s časom a pamäťou. Slovo Eatime v čínštine znie ako čas. Priestor Eatime ponúka miesta, ktoré povzbudzujú ľudí k tomu, aby jedli, pracovali a spomínali si v pokoji. Koncept času úzko spolupracuje s workshopom, ktorý bol svedkom zmien v priebehu času. Na základe štýlu dielne návrh zahŕňa priemyselnú štruktúru a životné prostredie ako základné prvky výstavby priestoru. Eatime vzdáva hold najčistejšej forme dizajnu jemným zmiešaním prvkov, ktoré sa hodia k surovému aj dokončenému dekoru.

Fotografické Umenie

Forgotten Paris

Fotografické Umenie Zabudli ste na Paríž, čiernobiele fotografie starých podzemí francúzskeho hlavného mesta. Tento dizajn predstavuje repertoár miest, ktoré málokto vie, pretože sú nelegálne a ťažko prístupné. Matthieu Bouvier skúma tieto nebezpečné miesta už desať rokov, aby objavil túto zabudnutú minulosť.

Tote Bag

Totepographic

Tote Bag Topograficky inšpirovaný dizajnový tote bag, ktorý slúži ako ľahký prenos, najmä počas tých náročných dní strávených nakupovaním alebo behom pochôdzok. Kapacita tašky Tote je ako hora a dokáže pojať alebo nosiť veľa vecí. Orámovaná kosť tvorí celkovú štruktúru vaku, topografická mapa má byť povrchovým materiálom rovnako ako nerovný horský povrch.

Okuliare Obchod

FVB

Okuliare Obchod Obchod s okuliarmi sa snaží vytvoriť jedinečný priestor. Dobrým využitím rozšírenej sieťky s rôznymi veľkosťami otvorov pomocou rekombinácie a vrstvenia a ich aplikovania od architektonickej steny po vnútorný strop sa prejavuje charakteristika konkávnej šošovky - rôzne účinky vôle a nejasností. Pri použití konkávnych šošoviek s uhlovou rozmanitosťou sú na stropnom dizajne a vitríne vystavené skrútené a naklonené efekty obrazov. Na výstavnej stene je vyjadrená vlastnosť vypuklých šošoviek, ktorá podľa vlastného výberu mení veľkosť predmetov.

Vila

Shang Hai

Vila Vila bola inšpirovaná filmom The Great Gatsby, pretože majiteľ muža je tiež vo finančnom priemysle a hosteska má rád starý štýl štýle Šanghaj v 30. rokoch. Keď dizajnéri študovali fasádu budovy, uvedomili si, že má tiež štýl Art Deco. Vytvorili jedinečný priestor, ktorý vyhovuje obľúbenému štýlu Art Deco 30. rokov majiteľa a je v súlade so súčasným životným štýlom. S cieľom zachovať jednotnosť priestoru si vybrali francúzsky nábytok, svietidlá a doplnky navrhnuté v 30. rokoch 20. storočia.

Vila

One Jiyang Lake

Vila Jedná sa o súkromnú vilu nachádzajúcu sa v južnej Číne, kde dizajnéri pri realizácii návrhu v praxi využívajú teóriu zenového budhizmu. Tým, že opustili zbytočné a použitie prírodných, intuitívnych materiálov a stručné metódy navrhovania, vytvorili dizajnéri jednoduchý, tichý a pohodlný súčasný orientálny obytný priestor. Pohodlný moderný orientálny obytný priestor používa rovnaký jednoduchý dizajnový jazyk ako kvalitný taliansky moderný nábytok do interiéru.