Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Cigaretový / Gumový Kôš

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretový / Gumový Kôš Niekoľko patentovaných odpadkových košov s jedinečnými schopnosťami, Smartbin ™ dopĺňa existujúcu infraštruktúru ulíc ako dvojča, chrbtom k sebe okolo akejkoľvek veľkosti alebo tvaru stĺpika alebo stĺpika svetiel alebo v samostatnom formáte na steny, zábradlia a sokly. Toto uvoľňuje novú, neočakávanú hodnotu z existujúcich aktív ulíc a vytvára siete pohodlných, predvídateľne umiestnených zásobníkov na cigarety a žuvačky, ktoré sú vždy na dosah, bez toho, aby sa do ulíc pridávala neporiadok. Smartbin transformuje pouličnú starostlivosť v mestách po celom svete tým, že umožňuje účinnú reakciu na cigaretový a gumový odpad.

Názov projektu : Smartstreets-Smartbin™, Meno dizajnérov : SMARTSTREETS LTD, Meno klienta : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigaretový / Gumový Kôš

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.