Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Led Tv

XX250

Led Tv Televízny seriál Vestel bez hraníc, ktorý je umiestnený vo veľmi špičkovom segmente spotrebnej elektroniky. Hliníkový rám drží displej ako takmer neviditeľný tenký rám. Lesklý tenký rám dodáva produktu jeho exkluzívny imidž na presýtenom trhu. Displej sa výrazne líši od bežných LED televízorov a jeho holistický lesklý povrch obrazovky je vložený do tenkého kovového rámu. Lesklá hliníková časť pod obrazovkou vytvára bod príťažlivosti a zároveň oddeľuje televízor od stojana na stôl.

Názov projektu : XX250, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Tv

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.