Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viedol Televízia

XX265

Viedol Televízia Dizajn plastovej skrinky sa líši od bežných modelov s celkovou textúrou a lesklým povrchom ponechaným pod obrazovkou kvôli logu a vizuálnej ilúzii. V závislosti od spôsobu výroby BMS je model veľmi efektívny z hľadiska nákladov, pričom má stále zmysel pre dizajnový dotyk. Dizajn stolovej dosky stola má súvislú formu, ktorá tečie od chrbta k publiku cez panel s chrómovými efektmi. Dizajn skrinky aj stojan sa tak vzájomne dopĺňajú.

Názov projektu : XX265, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

XX265 Viedol Televízia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.